<< Október 2017 >>

Menovanie riaditeľky

riaditeľS funkciou riaditeľa Základnej školy v Spišskom Štiavniku sa rozlúčil Mgr. Peter Gömöry. Za jeho nástupcu starostka obce Mária Kleinová vymenovala doterajšiu zástupkyňu tejto školy Mgr. Máriu Martinkovú.riaditeľka

Odovzdávanie koncoročných hodnotení školského roka 2013/2014 nebolo jediným bodom piatkového programu na pôde Základnej školy v Spišskom Štiavniku. Tento deň bol totiž predposledným, ktorý vo funkcii riaditeľa i v úlohe pedagóga strávil Mgr. Peter Gömöry.
Poďakovanie a uznanlivé slová o riaditeľskom pôsobení Mgr. Petra Gömöryho starostkou obce i z úst zástupkyne riaditeľa zodpovedali aj pocitom všetkých prítomných pedagógov a zástupcov rodičov.
Bývalý riaditeľ zdôraznil, že dobré výsledky a meno školy sú tiež zásluhou pedagogických a ďalších pracovníkov školy, o ktorých sa pri realizácii nových požiadaviek a svojich predstáv mohol vždy oprieť.
Menovací dekrét si počas piatkovej slávnosti z rúk starostky obce prevzala doterajšia zástupkyňa Mgr. Mária Martinková. Ako povedala ona sama, a napokon aj starostka obce Mária Kleinová, prevziať riaditeľskú funkciu po Mgr. Petrovi Gömörymu je veľká výzva. Je však presvedčená, že za podpory pedagogického kolektívu a kolektívu zamestnancov sa jej podarí naplniť víziu, s ktorou do funkcie prichádza.

menovanie riaditeľky menovanie riaditeľky menovanie riaditeľky