<< Február 2018 >>

Vianoce 2017

Výchovný koncert

Mladý džentlmen, mladá dámaMladý džentlmen, mladá dáma.

Dňa 11. 12. 2015 sa uskutočnil pre žiakov našej školy výchovný koncert pod názvom "Mladý džentlmen, mladá dáma." Koncert predviedlo tanečné štúdio FRIMart z Prešova. Cieľom programu bolo poukázať, že zdvorilé správanie nie je zastarané a nemoderné, ale naopak, osvojenie si základov spoločenského správania napomáha rozvíjať medziľudské vzťahy založené na porozumení. Mládež ako spoločenská skupina bude o niekoľko rokov rozhodovať o našej budúcnosti.

Je na nás ukázať im, správnu cestu k slušnému správaniu a úcte k iným ľudom, k sebe samému a k spoločnosti. Zámerom bolo vzbudiť u žiakov záujem o spoločenské tance – ktoré vedú k základom slušného správania sa. Sú tancami, ktoré rozvíjajú vlastnosti mladého džentlmena a mladej dámy. Prostredníctvom rôznych ukážok a cvičení boli odprezentované základy slušného správania sa a etikety.

Mladý džentlmen, mladá dáma Mladý džentlmen, mladá dáma Mladý džentlmen, mladá dáma Mladý džentlmen, mladá dáma Mladý džentlmen, mladá dáma Mladý džentlmen, mladá dáma