800x6001024x768Auto Width
Hlavné menu
Kedy zvoní ?
Organizácia školského roka
Prázdniny
Školský poriadok
Zmluvy, faktúry, objednávky
Profil verejného obstarávateľa
Ochrana osobných údajov
Pracovné ponuky
Webmail
*********************
Kalendár voľných dní

webzsspisskystiavnikzsspisskystiavnik.sk

Video
RTVS - DAJ SI ČAS
Milión detí sa modlí ruženec 18.10. 2018
PROJECT ,,ENGLISH WEEK 2018“ 21. – 25. máj 2018
Zelený svet - zmena či premena
POKUS: Výroba a odpal rakety
Vianoce 2017
50. výročie otvorenia Základnej školy (1)
50. výročie otvorenia Základnej školy (2)
50. výročie otvorenia Základnej školy (3)
50. výročie otvorenia Základnej školy (4)

Deň učiteľov v našej škole - žiacky spevácky zbor
Účinkujú členovia amatérskeho školského divadla Divadielko na kopci pri ZŠ Spišský Štiavnik
Práca žiakov 6. ročníka
ZŠ Spišský Štiavnik
nahrané: 14. 4. 2009
Vianočná besiedka december 2009

22.december je pre žiakov školy významný z dvoch dôvodov. Tým najdôležitejším je to, že už na ďalší deň začínajú vianočné prázdniny a v utorok 22.12.2009 bude v doobedňajších hodinách vianočná besiedka, kde každá trieda vystúpi pred celou školou so svojim pripraveným programom. Týmto si dovoľujeme pozvať všetkých rodičov, starých rodičov a ostatných záujemcov o 9,00 hod. na tento vianočný program v budove základnej školy.

 

25.12.2009 - na prvý sviatok vianočný organizuje Obec Spišský Štiavnik Vianočný program v Urbárskom dome v Spišskom Štiavniku o  15,00 hod, kde vystúpia deti Materskej školy Spišský Štiavnik , Základnej školy Spišský Štiavnik, folklórna skupina Oľšovec a členovia Klubu dôchodcov Spišský Štiavnik. Aj keď je tento deň v každej rodine veľkým sviatkom, veríme, že sa prídete na svoje ratolesti a ich vianočný program pozrieť a odmeniť ich potleskom .

 
TOPlist