Ochrana osobných údajov
Webmail
<< Júl 2018 >>

PROJECT ,,ENGLISH WEEK 2018“ 21. – 25. máj 2018
Zelený svet - zmena či premena
POKUS: Výroba a odpal rakety
Vianoce 2017

Súťaž ,,Ochrana pred požiarmi očami detí" a ,,Hasiči budúcnosti"

Hasiči budúcnostiDňa 21. 6. 2016 sme sa zúčastnili vyhodnotenia literárnej súťaže ,,Ochrana pred požiarmi očami detí" a výtvarnej súťaže ,,Hasiči budúcnosti" v budove Okresného riaditeľstva HaZZ v Poprade. Do oboch súťaží sa zapojili viacerí žiaci našej školy. Popredné miesta obsadili v konkurencii viacerých škôl. Najúspešnejšími sa stali Kristína Bachledová (8.A), ktorá obsadila 1. miesto v tretej vekovej kategórii literárnej súťaže, ďalej Lea Martinková (7.A) obsadila 2. miesto v druhej vekovej kategórii literárnej súťaže. Ich práce boli vybrané spomedzi 38 literárnych prác. Vo výtvarnej súťaži obsadil Nikolas Pačaj (3.DŠ) krásne 2. miesto. Jeho kresba bola vybraná spomedzi 88 výtvarných prác.

Všetci traja boli ocenení vecnými odmenami a ,,exkurziou v garáži hasičských áut". Našim nadaným žiakom srdečne blahoželáme, ďakujeme im za reprezentáciu školy a prajeme im do budúcna mnoho kreativity a fantázie.

Mgr. D. Dudžáková

diplom_kristina